Evenimente

Steluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivă

Biblioteca "Anton Pann" a organizat, cu prilejul ZILEI BIBLIOTECARULUI, o expoziție de carte ce are drept scop încurajarea și stimularea lecturii, atragerea tuturor spre cultură și bibliotecă.

Biblioteca "Anton Pann" Filiași a achiziționat o nouă colecție de carte - pentru adulți și copii - ziare și reviste.
Vă așteptăm cu drag !

Biblioteca "Anton Pann" Filiași a organizat o amplă expoziție de carte cu prilejul Zilei Mondiale a Sănătății, sărbătorită in fiecare an, în data de 7aprilie.

Biblioteca "ANTON PANN" Filiași omagiază FEMEIA cu o interesantă expoziție de carte.

Motto

Există două lucruri esenţiale care vă vor face mai înţelepţi: cărţile pe care le veţi citi şi oamenii pe care îi veţi întâlni.
(Charles “Tremendous” Jones)

• Luni - Vineri